Aplikator 80G Wosk z Frangipani & Monoi (zmienna rolka)
0.00 / 5 (0 głosów)
Cena:9.00PLN
Producent:
Gramatura:80 g

Wosk z linii OPTIONS firmy Hive z  Frangipani & Olejkiem Monoi 

Kremowy wosk w aplikatorach  z Frangipani z nawilżającym olejkiem Monoi. Szybka, dokładna i higieniczna metoda aplikacji wosku.

Wysokiej jakości wosk kremowy o delikatnym, egzotycznym zapachu kwiatów Frangipani. Dzięki nawilżającym właściwościom olejku Monoi i niskiej temperaturze topnienia, wosk zapewnia największy komfort depilacji.

Sposób użycia:

1. Zdjąć nakrętkę i zamocować rolkę do aplikatora. Umieścić aplikator z rolką w podgrzewaczu i podgrzać do płynnej konsystencji. Aby zapewnić przepływ wosku do rolki, odwrócić aplikator „do góry nogami”.

 2. Rozprowadzić wosk przy pomocy aplikatora. Prowadzić aplikator pod kątem ok. 45° do depilowanej powierzchni. Nakładać jedną, cienką warstwę  3.Umieścić aplikator w podgrzewaczu. 4.Docisnąć paski do depilowanego obszaru. 5.Zdecydowanym ruchem oderwać pasek w kierunku przeciwnym do wzrostu włosa, podtrzymując skórę.

Dla najlepszych rezultatów stosować preparaty do pielęgnacji przed i po depilacji z linii Options Spa Frangipaniani I Monoi.

Produkt do użytku profesjonalnego.

Skład: Glicerol Rosinate, Paraffinum Liquidum, Colophonium, CI 77891, Hydrogenated Castor Oil, CI Pigment Red 174, Parfum, Cocos Nucifera Oil and Gardenia Tahitensis, Flower Extract, Eugenol, Benzyl Salicylate, Linalool, Citronellol, Limonene.

Frangipani i Gardenia Tahitanska, z której powstaje olej Monoi to egzotyczne kwiaty pochodzące z rejonu Polinezji. Ich zapachy są wysoko cenione ze względu na korzystny wpływ na samopoczucie i łagodzenie stanów emocjonalnych. Szeroko wykorzystywane w kosmetyce: wygładzają, zmiękczają, nawilżają i łagodzą skórę.

Polecamy

Manicure Pedicure
depilacja sklep
studex kolczyki