B-Dose III Face Nourishing Moisturising -  B-doza nawilżająco-odżywcza 10ml
0.00 / 5 (0 głosów)
Cena:205.00PLN
Producent:
RHEA Cosmetics

ODŻYWCZO-NAWILŻAJĄCA B-DOZA

Przywraca fizjologiczny poziom lipidów w skórze. Chroni, naprawia, odżywia suchą skórę. Zapobiega utracie elastyczności.

Sposób użycia: Nakładać rano i/lub wieczorem w połączeniu z wybranym kremem Rhea Cosmetics. Ilość podczas jednej aplikacji maks. 6 kropli preparatu.

 

KLUCZOWE SKŁADNIKI
• Concretewax:
Kompatybilny ze skórą koncentrat ceramidowo-woskowy, który poprawia funkcje barierowe skóry. Idealny dla starzejących się, odwodnionych lub wrażliwych skór. Ta wyjątkowa pula to ceramidy 1-3-6, cholesterol, kwasy tłuszczowe i fitosfingozyny.
BIO PLACENTA EGFs:
Peptydy ekstrahowane z roślinnej Bio-Placenty. Te szczególne cząsteczki mają działanie przeciwzmarszczkowe, rewitalizujące, regenerujące, uelastyczniające, naprawcze, odżywcze i energetyzujące. EGF (naskórkowe czynniki wzrostu) stymulują syntezę kwasu hialuronowego, fibroblastów oraz procesy wzrostu i separacji komórek
•Peptide 10 - Peptide 10: Dekapeptyd, który zapobiega pojawianiu się zmarszczek i drobnych linii, stymulując syntezę komórek rozrodczych w naskórku i generując produkcję kolagenu i elastyny w skórze właściwej.
•Transcutol: Wzmacniacz wnikania - technologia, która przenosi składniki aktywne do najgłębszych warstw skóry. 

 

SPERSONALIZOWANA PIELĘGNACJA  innowacja lne

W  domu: kosmetyk „skrojony na miarę” z niespotykaną dotąd wydajnością. 
Technologia łączenia kremu  i B-Dozy - czystego, aktywnego monofazowego koncentratu, który dodaje się do emulsji bezpośrednio przed nałożeniem na twarz. Wystarczy  kilka kropli, aby uzyskać spersonalizowany  krem, o  10-krotnie wyższym stężeniu aktywnych cząsteczek w porównaniu do tradycyjnej emulsji w postaci serum lub kremu!  11 różnych B-doz  w połączeniu z 9 kremami do twarzy daje mnogą liczbę  możliwości stworzenia nowego produktu, za każdym razem innego dla każdej aplikacji!

 

Polecamy

Manicure Pedicure
depilacja sklep
studex kolczyki