B-Dose VI Face Renewing - B-doza odnawiająca 10ml
0.00 / 5 (0 głosów)
Cena:221.00PLN
Producent:
RHEA Cosmetics

DOTLENIAJĄCA B-DOZA

Zwiększa poziom tlenu w tkankach i stymuluje energię każdej komórki. Pozwala skórze lepiej oddychać, zapewniając zdrowy, ożywiony, jednolity wygląd cery.

Sposób użycia: Nakładać rano i/lub wieczorem w połączeniu z wybranym kremem Rhea Cosmetics. Ilość  podczas jednej aplikacji maks. 6  kropli preparatu.

KLUCZOWE SKŁADNIKI
•Prorogen: 
Funkcjonalny kompleks o intensywnych właściwościach przeciwpodrażeniowych dzięki silnemu podwójnemu działaniu naturalnego enzymu, reduktazy tlenkowej i peptydów sojowych. Chroni skórę przed agresywnymi czynnikami, takimi jak ozon (O3), promieniowanie UV i stres oksydacyjny.
•Ekstrakt z rukoli: Jego struktura wykazuje działanie detoksykacyjne i immunomodulujące.
•Phytopeptide: Kompleks pochodzący z peptydów ryżowych i sojowych. Zawiera enzymatyczny czynnik przeciwutleniający (S.O.D.), który stymuluje proliferację fibroblastów i elastyny i działa regenerująco na strukturę skóry. Usprawnia cyrkulacji krwi  zwiększa dopływ tlenu do tkanek.
•Transcutol: Wzmacniacz wnikania - technologia, która przenosi składniki aktywne do najgłębszych warstw skóry. 

 

 
SPERSONALIZOWANA PIELĘGNACJA innowacja lne

W  domu: kosmetyk „skrojony na miarę” z niespotykaną dotąd wydajnością. 
Technologia łączenia kremu  i B-Dozy - czystego, aktywnego monofazowego koncentratu, który dodaje się do emulsji bezpośrednio przed nałożeniem na twarz. Wystarczy  kilka kropli, aby uzyskać spersonalizowany  krem, o  10-krotnie wyższym stężeniu aktywnych cząsteczek w porównaniu do tradycyjnej emulsji w postaci serum lub kremu!  11 różnych B-doz  w połączeniu z 9 kremami do twarzy daje mnogą liczbę  możliwości stworzenia nowego produktu, za każdym razem innego dla każdej aplikacji!

 

Polecamy

Manicure Pedicure
depilacja sklep
studex kolczyki