B-Dose VII  Face Skinbrightening -  B-doza rozjaśniająca 10ml
0.00 / 5 (0 głosów)
Cena:221.00PLN
Producent:
RHEA Cosmetics

B-DOZA ROZJAŚNIAJĄCA SKÓRĘ

Ujednolica i rozjaśnia koloryt cery. Redukuje przebarwienia i zapobiega ich ponownemu powstawaniu.

Sposób użycia: Nakładać rano i/lub wieczorem w połączeniu z wybranym kremem Rhea Cosmetics. Ilość  podczas jednej aplikacji maks. 6 kropli preparatu.

KLUCZOWE SKŁADNIKI
•WhitePeptide:
Naturalnym emulgator i środek zmiękczający. Łagodzi najbardziej popękaną i suchą skórę. Dostarcza skórze tłuszcze i składniki odżywcze w celu ich natychmiastowego uzupełnienia.
•Oligopeptide 34: 
Peptyd o działaniu rozjaśniającym, który blokuje proces przenoszenia melanosomów do keratynocytów i pojawianie się przebarwień. Ponadto, hamując działanie tyrozynazy, hamuje proces melanogenezy, zapobiegając pojawianiu się nowych przebarwień.
•Lightsystem: Naturalny kompleks liposomalny na bazie fosfolipidów, który przenosi kwas askorbinowy (witaminę C), zapewniając jej przedłużone, stałe uwalnianie.Stymuluje produkcję kolagenu, rozjaśnia i rozświetla skórę, hamuje produkcję melaniny, zmniejsza szkody spowodowane przez wolne rodniki i niweluje uszkodzenia spowodowane ekspozycją na słońce.
Transcutol: Wzmacniacz wnikania - technologia, która przenosi składniki aktywne do najgłębszych warstw skóry. 

 

 
SPERSONALIZOWANA PIELĘGNACJA  innowacja lne

W  domu: kosmetyk „skrojony na miarę” z niespotykaną dotąd wydajnością. 
Technologia łączenia kremu  i B-Dozy - czystego, aktywnego monofazowego koncentratu, który dodaje się do emulsji bezpośrednio przed nałożeniem na twarz. Wystarczy  kilka kropli, aby uzyskać spersonalizowany  krem, o  10-krotnie wyższym stężeniu aktywnych cząsteczek w porównaniu do tradycyjnej emulsji w postaci serum lub kremu!  11 różnych B-doz  w połączeniu z 9 kremami do twarzy daje mnogą liczbę  możliwości stworzenia nowego produktu, za każdym razem innego dla każdej aplikacji!

 

Polecamy

Manicure Pedicure
depilacja sklep
studex kolczyki