B-Dose VIII Face Toning - B-doza napinająca 10ml
0.00 / 5 (0 głosów)
Cena:221.00PLN
Producent:
RHEA Cosmetics

B-DOZA NAPINAJĄCA

Koncentrat czystych składników liftingujących, pochodzących z najnowszych odkryć kosmetologii. Zagęszcza struktury skóry, poprawia napięcie i zmniejsza rozmiar zmarszczek.

Sposób użycia: Nakładać rano i/lub wieczorem w połączeniu z wybranym kremem Rhea Cosmetics. Ilość  podczas jednej aplikacji maks. 6 kropli preparatu.

KLUCZOWE SKŁADNIKI

•OligoPeptide 4:
Stymuluje syntezę elastyny i kolagenu typu 1, aktywując biologiczne promotory, które zwiększają  „jędrność naskórka”. Wszystkie zaangażowane geny w strukturze tkanek skóry są stymulowane do reorganizacji włókien elastyny i kolagenu.
•Oligopeptide 6:
Heksapeptyd, który wzmacnia fizjologiczne mechanizmy naprawy i odnowy komórkowego DNA, zachowując ich integralność genomową i zapobiegając starzeniu się komórki.  Peptyd ten przywraca równowagę procesów życiowych komórek, chroniąc je i sprzyjając ich wzrostowi i podziałom. Stymuluje geny biorące udział w procesach naprawy i odnowy oraz przedłużając żywotność komórek.
Komórki macierzyste z papryki Chilli:
Kompleks oparty na komórkach merystematycznych uzyskanych z papryki chili. Merystem jest tkanką roślinną (bogatą w flawonoidy, polifenole i karotenoidy), zdolną do podziału przez mitozę w celu tworzenia nowych komórek. Posiadają  działanie regenerujące zapewniają elastyczność i jędrność skóry.


 


SPERSONALIZOWANA PIELĘGNACJA  innowacja lne

W  domu: kosmetyk „skrojony na miarę” z niespotykaną dotąd wydajnością. 
Technologia łączenia kremu  i B-Dozy - czystego, aktywnego monofazowego koncentratu, który dodaje się do emulsji bezpośrednio przed nałożeniem na twarz. Wystarczy  kilka kropli, aby uzyskać spersonalizowany  krem, o  10-krotnie wyższym stężeniu aktywnych cząsteczek w porównaniu do tradycyjnej emulsji w postaci serum lub kremu!  11 różnych B-doz  w połączeniu z 9 kremami do twarzy daje mnogą liczbę  możliwości stworzenia nowego produktu, za każdym razem innego dla każdej aplikacji!

 

Polecamy

Manicure Pedicure
depilacja sklep
studex kolczyki