BRAZZCARE®

BrazzCare® to brazylijski  unikalny koncept zabiegów manicure i pedicure bez użycia wody.

BrazzCare® to zestaw:
•para rękawic do manicure i para skarpet do pedicure  
wypełnionych fantastyczną emulsją (30ml) o właściwościach: antybakteryjnych, przeciwgrzybicznych, antyseptycznych, regenerujących,
odżywczych,  zmiękczających i chroniących skórę dłoni i stóp, skórki paznokci - ułatwia ich usuwanie w bezpieczny i higieniczny sposób. Wzmacnia i chroni paznokcie.
drewniany patyczek do odsuwania skórek z certyfikowanego drewna – dla jednego, indywidualnego użycia 
pilnik do paznokci, wysokiej jakości, jednorazowego użytku.


BrazzCare®
to metoda, która pozwala na wykonywanie usług z zachowaniem zasad  higieny i bezpieczeństwa dzięki pakietom jednorazowego użytku do każdego pojedyńczego  zabiegu.

BrazzCare® to jeden zestaw=jeden zabieg wykonany w dowolnym miejscu, niezależnie od wielkości infrastruktury salonu np.spa, mobilne salony, wyspy manicure bez konieczności użycia wody.

BrazzCare® to jeden zestaw=wiele zadań - redukuje czas każdego zabiegu, bo jednocześnie zastępuje:peeling i krem do dłoni i stóp, płyn do zmiękczania i usuwania skórek, oliwkę do skórek i paznokci, preparaty bazowe zwiększające przyczepność lakierów, lakierożeli, żeli, etc...

BrazzCare® to innowacja - ekskluzywny polimer(primer) - jedna z najlepiej strzeżonych tajemnic receptury, która m.in. stanowi gwarancję jakości wykonanej pracy.