E-Balm Nourishing  Moisturiser Face Cream - Krem odżywczo-nawilżający 50ml
0.00 / 5 (0 głosów)
Cena:351.00PLN
Producent:
RHEA Cosmetics

KREM ODŻYWCZO - NAWILŻAJĄCY

Wielozadaniowa emulsja o działaniu naprawczym. Odbudowuje płaszcz hydro-lipidowy skóry. Zapewnia odżywienie i komfort w zgodzie z rytmami biologicznymi skóry.

Sposób użycia: Nakładać rano i/lub wieczorem na oczyszczoną skórę.

KLUCZOWE SKŁADNIKI

•Kamórki macierzyste z papryki chili: 
Merystem jest tkanką roślinną (bogatą w flawonoidy, polifenole i karotenoidy), zdolną do podziału przez mitozę w celu tworzenia nowych komórek. Posiadają  działanie regenerujące zapewniają elastyczność i jędrność skóry.
Chronokompleks:
 Wyekstrahowany z drożdży piwnych jest kombinacją składników cytoplazmatycznych i mitochondrialnych. Jego działanie rewitalizujące wzmacnia naturalną zdolność skóry do samonaprawy na skutek działania szkodliwych czynników środowiskowych.
•Retinol: Bogaty w witaminę A, szczególnie odpowiedni dla  skór dojrzałych. Działa jako przeciwutleniacz, eliminując wolne rodniki, a tym samym zapobiegając starzeniu się skóry.  
Transcutol: Wzmacniacz wnikania - technologia, która przenosi składniki aktywne do najgłębszych warstw skóry. 


SPERSONALIZOWANA PIELĘGNACJA  innowacja lne

W  domu: kosmetyk „skrojony na miarę” z niespotykaną dotąd wydajnością. 
Technologia łączenia kremu  i B-Dozy - czystego, aktywnego monofazowego koncentratu, który dodaje się do emulsji bezpośrednio przed nałożeniem na twarz. Wystarczy  kilka kropli, aby uzyskać spersonalizowany  krem, o  10-krotnie wyższym stężeniu aktywnych cząsteczek w porównaniu do tradycyjnej emulsji w postaci serum lub kremu!  11 różnych B-doz  w połączeniu z 9 kremami do twarzy daje mnogą liczbę  możliwości stworzenia nowego produktu, za każdym razem innego dla każdej aplikacji!

Polecamy

Manicure Pedicure
depilacja sklep
studex kolczyki