GlicoDerm Exfoliating Face Cream - Krem złuszczający 30ml
0.00 / 5 (0 głosów)
Cena:234.00PLN
Producent:
RHEA Cosmetics

KREM ZŁUSZCZAJĄCY

Złuszczający i wygładzający krem na bazie kwasu glikolowego. Sprzyja fizjologicznej odnowie komórkowej, odtoksycznia, regeneruje i zapewnia efekt „nowej” skóry.

Sposób użycia: Nakładać rano i/lub wieczorem na oczyszczoną skórę.

KLUCZOWE SKŁADNIKI

•Kwas glikolowy 8%
: Ekstrahowany z trzciny cukrowej, ma najniższą masę cząsteczkową kwasów alfa-hydroksylowych i łatwiej wnika w skórę. Stymuluje wymianę komórek, przeciwdziałając oznakom starzenia. Ponadto zwiększa syntezę kolagenu, elastyny i endogennego nawodnienia.
•Bisabolol: Otrzymany z destylacji wyciągu z rumianku. Zwykle stosowany jest w kosmetykach przeznaczonych do wrażliwych i delikatnych skór.
•Masło kakaowe: Jest naturalnym emulgatorem i środkiem zmiękczającym, który jest w stanie złagodzić najbardziej popękaną i suchą skórę. Dostarcza skórze tłuszcze i składniki odżywcze w celu ich natychmiastowego uzupełnienia.
Transcutol: Wzmacniacz wnikania - technologia, która przenosi składniki aktywne do najgłębszych warstw skóry. 


SPERSONALIZOWANA PIELĘGNACJA  innowacja lne

W  domu: kosmetyk „skrojony na miarę” z niespotykaną dotąd wydajnością. 
Technologia łączenia kremu  i B-Dozy - czystego, aktywnego monofazowego koncentratu, który dodaje się do emulsji bezpośrednio przed nałożeniem na twarz. Wystarczy  kilka kropli, aby uzyskać spersonalizowany  krem, o  10-krotnie wyższym stężeniu aktywnych cząsteczek w porównaniu do tradycyjnej emulsji w postaci serum lub kremu!  11 różnych B-doz  w połączeniu z 9 kremami do twarzy daje mnogą liczbę  możliwości stworzenia nowego produktu, za każdym razem innego dla każdej aplikacji!

Polecamy

Manicure Pedicure
depilacja sklep
studex kolczyki