HydroEm - Moisturising Face Cream - Krem nawilżający 30ml
0.00 / 5 (0 głosów)
Cena:227.00PLN
Producent:
RHEA Cosmetics

KREM NAWILŻAJĄCY

Krem niczym kropla rosy, delikatny, szybko się wchłania. Intensywnie nawilża, przywraca elastyczność skóry. Gwarantuje komfort dla skóry odwodnionej.

Sposób użycia: Nakładać rano i/lub wieczorem na oczyszczoną skórę.

KLUCZOWE SKŁADNIKI

•Hyalu-Fill:
Wypełniacz, zawierający usieciowany kwas hialuronowy, który zapewnia długotrwałe nawilżenie dzięki swojej higroskopijnej mocy. 
•Peptide 10:
Dekapeptyd, który zapobiega pojawianiu się zmarszczek i drobnych linii, stymulując syntezę komórek rozrodczych w naskórku i generując produkcję kolagenu i elastyny w skórze właściwej.
•ConcreteWax:
Koncentrat ceramidowo-woskowy, który poprawia funkcje barierowe skóry. Idealny dla starzejących się, odwodnionych lub wrażliwych skór.  
Transcutol:
Wzmacniacz wnikania - technologia, która przenosi składniki aktywne do najgłębszych warstw skóry. 

SPERSONALIZOWANA PIELĘGNACJA   innowacja lne

W  domu: kosmetyk „skrojony na miarę” z niespotykaną dotąd wydajnością.
Technologia łączenia kremu  i B-Dozy - czystego, aktywnego monofazowego koncentratu, który dodaje się do emulsji bezpośrednio przed nałożeniem na twarz. Wystarczy  kilka kropli, aby uzyskać spersonalizowany  krem, o  10-krotnie wyższym stężeniu aktywnych cząsteczek w porównaniu do tradycyjnej emulsji w postaci serum lub kremu!  11 różnych B-doz  w połączeniu z 9 kremami do twarzy daje mnogą liczbę  możliwości stworzenia nowego produktu, za każdym razem innego dla każdej aplikacji!

Polecamy

Manicure Pedicure
depilacja sklep
studex kolczyki