LeniCream Soothing Face Cream - Krem łagodzący 50ml
0.00 / 5 (0 głosów)
Cena:310.00PLN
Producent:
RHEA Cosmetics

KREM ŁAGODZĄCY

Idealny krem dla wrażliwej skóry. Skutecznie chroni przed czynnikami zewnętrznymi i uspokaja skórę dzięki synergii składników nawilżających i łagodzących.

Sposób użycia: Nakładać rano i/lub wieczorem na oczyszczoną skórę

KLUCZOWE SKŁADNIKI

•Peptydy miedziowe: 
Testy kliniczne wykazały zdolność regeneracyjną tego aktywnego składnika, który interweniuje w procesach narodzin i wzrostu komórek, aktywując rewitalizację tkanek.
Olej z kiełków pszenicy:
 Bogaty w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (linolowy, oleinowy i linolenowy) oraz przeciwutleniacz d-alfa-tokoferol. Wykazuje właściwości podobne do sebum i jest dobrze tolerowany przez skórę. Odpowiedni dla wrażliwych skór ze względu na jego właściwości regeneracyjne i pojędrniające.
•ConcreteWax: Koncentrat ceramidowo-woskowy, który poprawia funkcje barierowe skóry. Idealny dla starzejących się, odwodnionych lub wrażliwych skór.  

Transcutol: Wzmacniacz wnikania - technologia, która przenosi składniki aktywne do najgłębszych warstw skóry. 

SPERSONALIZOWANA PIELĘGNACJA  innowacja lne

W  domu: kosmetyk „skrojony na miarę” z niespotykaną dotąd wydajnością. 
Technologia łączenia kremu  i B-Dozy - czystego, aktywnego monofazowego koncentratu, który dodaje się do emulsji bezpośrednio przed nałożeniem na twarz. Wystarczy  kilka kropli, aby uzyskać spersonalizowany  krem, o  10-krotnie wyższym stężeniu aktywnych cząsteczek w porównaniu do tradycyjnej emulsji w postaci serum lub kremu!  11 różnych B-doz  w połączeniu z 9 kremami do twarzy daje mnogą liczbę  możliwości stworzenia nowego produktu, za każdym razem innego dla każdej aplikacji!

Polecamy

Manicure Pedicure
depilacja sklep
studex kolczyki