LIME EXFOLIATING PEELS - Peeling z pestek limonki  10 saszetek
0.00 / 5 (0 głosów)
Cena:10.00PLN
Producent:
Koncepcja pielęgnacji Dr Renaud  opiera się na Happy Cometologie® ( radosnej kosmetologii) co oznacza zaoferowanie kobietom pielęgnacji będącej połączeniem natury, zmysłowej przyjemności, osiągnięć, wiedzy i doświadczeń w dziedzinie kosmetologii. Aby były przyjemne i skuteczne w pielęgnacji potrzeb każdej skóry.

LIMONKA & 2 GLINKI - OCZYSZCZAJĄCY ZABIEG PROFESJONALNY  - 1h

Zabieg o oczyszczających i relaksujących właściwościach z wykorzystaniem organicznej limonki. Łączy w sobie ultra-sensoryczny scrub ze skórki i pestek limonki , który zapewnia podwójne złuszczanie enzymatyczne i mechaniczne, a także  dwie glinki mineralne ( biała i zielona) o właściwościach oczyszczających i absorbujących , które można  dostosować do typu skóry. Po zabiegu skóra jest dokładnie oczyszczona i zmatowiona.

 

Produkty specyficzne do zabiegu:

LEMON EXFOLIATING PEELS -ultra-sensoryczny proszek złuszczający : 10x 1g saszetki

  • SKÓRKA LIMONKOWA - dzięki mechanicznemu działaniu, cząsteczki usuwają martwe komórki i zanieczyszczenia z wierzchniej warstwy skóry.

PURIFYING CATAPLASM- zielona i biała glinka w proszku – 100 i 140 g

  • BIAŁA I ZIELONA GLINKA - absorbujące działanie które matuje skórę. Bogate w sole mineralne o działaniu regenerującym i naprawczym. Zielona glinka rekomendowana jest dla skór tłustych a biała dla skór wrażliwych.

Polecamy

Manicure Pedicure
depilacja sklep
studex kolczyki