LumiBlanc  Skinbrightening Face Cream - Krem rozświetlający 50ml
0.00 / 5 (0 głosów)
Cena:351.00PLN
Producent:
RHEA Cosmetics

KREM ROZŚWIETLAJĄCY SKÓRĘ

Lekka emulsja, która ujednolica skórę i rozświetla cerę. Redukuje widoczność przebarwień i zapobiega pojawianiu się nowych.

Sposób użycia: Nakładać rano i/lub wieczorem na oczyszczoną skórę.

•White Peptide: Jest naturalnym emulgatorem i środkiem zmiękczającym, który jest w stanie złagodzić najbardziej popękaną i suchą skórę. Dostarcza skórze tłuszcze i składniki odżywcze w celu ich natychmiastowego uzupełnienia. 
Kwas hialuronowy:
 Substancja naturalnie wytwarzana przez nasz organizm w celu nawilżenia i ochrony tkanek. Jego szczególna struktura chemiczna nadaje mu wiele właściwości przydatnych zarówno w dziedzinie medycyny, jak i estetyki. Obdarza skórę klasycznymi cechami elastyczności i miękkości.
•Hyalu-Fill: Wypełniacz, zawierający usieciowany kwas hialuronowy, który zapewnia długotrwałe nawilżenie dzięki swojej higroskopijnej mocy. 
Transcutol: Wzmacniacz wnikania - technologia, która przenosi składniki aktywne do najgłębszych warstw skóry.

SPERSONALIZOWANA PIELĘGNACJA  innowacja lne

W  domu: kosmetyk „skrojony na miarę” z niespotykaną dotąd wydajnością. 
Technologia łączenia kremu  i B-Dozy - czystego, aktywnego monofazowego koncentratu, który dodaje się do emulsji bezpośrednio przed nałożeniem na twarz. Wystarczy  kilka kropli, aby uzyskać spersonalizowany  krem, o  10-krotnie wyższym stężeniu aktywnych cząsteczek w porównaniu do tradycyjnej emulsji w postaci serum lub kremu!  11 różnych B-doz  w połączeniu z 9 kremami do twarzy daje mnogą liczbę  możliwości stworzenia nowego produktu, za każdym razem innego dla każdej aplikacji!

Polecamy

Manicure Pedicure
depilacja sklep
studex kolczyki