OilFree - Balancing Face Cream -  Krem przywracający równowagę 50ml
0.00 / 5 (0 głosów)
Cena:310.00PLN
Producent:
RHEA Cosmetics

KREM PRZYWRACAJĄCY RÓWNOWAGĘ

Lekka emulsja normalizująca. Matuje i normalizuje tłuste skóry, redukując objawy trądziku. Polecany dla skór mieszanych i tłustych.

Sposób użycia: Nakładać rano i/lub wieczorem na oczyszczoną skórę

  KLUCZOWE SKŁADNIKI

•Tiosilina® Kompleks: 
Kombinacja siarczanowanych aminokwasów (siarka) i jej pochodnych o działaniu równoważącym sebum. Polecany dla skór ze skłonnością do trądziku lub łojotokowych. Normalizuje wydzielanie sebum, zapobiegając tworzeniu się torbieli łojowych. Posiada antyseptyczne i antybakteryjne właściwości. Hamuje  produkcję kortyzolu, hormonu nadnerczy, ściśle powiązanego z pojawianiem się trądziku.
•Niacynamid: 
Działa immunostymulująco, przeciwutleniająco i zagęszczająco, stymulując spójność komórek w celu zwiększenia ochrony skóry. Pobudza produkcję  fibroblastów, zwiększa poziom kolagenu i elastyny, jednocześnie działa antyglikacyjnie, zapobiegając degradacji włókien kolagenowych.
•BIO PLACENTA EGFs: 
Te szczególne cząsteczki mają działanie przeciwzmarszczkowe, rewitalizujące, uelastyczniające, regenerujące, naprawcze, odżywcze i energetyzujące. EGF (naskórkowe czynniki wzrostu) stymulują syntezę kwasu hialuronowego, fibroblastów oraz procesy wzrostu i separacji komórek.
Transcutol: 
Wzmacniacz wnikania - technologia, która przenosi składniki aktywne do najgłębszych warstw skóry. 

SPERSONALIZOWANA PIELĘGNACJA    innowacja lne

W  domu: kosmetyk „skrojony na miarę” z niespotykaną dotąd wydajnością. 
Technologia łączenia kremu  i B-Dozy - czystego, aktywnego monofazowego koncentratu, który dodaje się do emulsji bezpośrednio przed nałożeniem na twarz. Wystarczy  kilka kropli, aby uzyskać spersonalizowany  krem, o  10-krotnie wyższym stężeniu aktywnych cząsteczek w porównaniu do tradycyjnej emulsji w postaci serum lub kremu!  11 różnych B-doz  w połączeniu z 9 kremami do twarzy daje mnogą liczbę  możliwości stworzenia nowego produktu, za każdym razem innego dla każdej aplikacji!

Polecamy

Manicure Pedicure
depilacja sklep
studex kolczyki