OxyFluid Radiant Face Fluid - Fluid promienności 30ml
0.00 / 5 (0 głosów)
Cena:234.00PLN
Producent:
RHEA Cosmetics

FLUID PROMIENNOŚCI

Płynny żel, który rozświetla i dodaje energii poszarzałej skórze. Chroni skórę przed stresem oksydacyjnym, jednocześnie stymuluje jej system obronny.

Sposób użycia: Nakładać rano i/lub wieczorem na oczyszczoną skórę.

KLUCZOWE SKŁADNIKI

•Ekstrakt z rukoli:
Jego struktura wykazuje działanie detoksykacyjne i immunomodulujące. 
•AntiOxySystem:
Naturalny kompleks liposomalny na bazie fosfolipidów. Przenosi w procesie oksydacyjnym substancje łagodzące: ubichinon i kwas alfa-liponowy. 
•Pantenol:
Prekursor witaminy B5 (pro witaminy B5). Zasadniczo, jest stosowany w procesach i zabiegach regeneracji komórkowej skóry. Poprawia funkcję barierową skóry,  jej elastyczność, pomagając  tworzyć nowe komórki, zmniejszając potencjalną wrażliwość. 
Transcutol: 
Wzmacniacz wnikania - technologia, która przenosi składniki aktywne do najgłębszych warstw skóry. 

SPERSONALIZOWANA PIELĘGNACJA  innowacja lne

W  domu: kosmetyk „skrojony na miarę” z niespotykaną dotąd wydajnością. 
Technologia łączenia kremu  i B-Dozy - czystego, aktywnego monofazowego koncentratu, który dodaje się do emulsji bezpośrednio przed nałożeniem na twarz. Wystarczy  kilka kropli, aby uzyskać spersonalizowany  krem, o  10-krotnie wyższym stężeniu aktywnych cząsteczek w porównaniu do tradycyjnej emulsji w postaci serum lub kremu!  11 różnych B-doz  w połączeniu z 9 kremami do twarzy daje mnogą liczbę  możliwości stworzenia nowego produktu, za każdym razem innego dla każdej aplikacji! 

Polecamy

Manicure Pedicure
depilacja sklep
studex kolczyki