ReViAge  Rejuvenating Moisturiser Face Cream - Krem odmładzająco-nawilżający 50ml
0.00 / 5 (0 głosów)
Cena:351.00PLN
Producent:
RHEA Cosmetics

REWITALIZUJĄCY KREM ANTI-AGE

Bogata emulsja o działaniu anti-age, która opóźnia procesy starzenia się skóry. Zwalcza wolne rodniki, stymuluje odnowę komórek i zapewnia efekt młodszej skóry.

Sposób użycia: Nakładać rano i/lub wieczorem na oczyszczoną skórę.

 

KLUCZOWE SKŁADNIKI

•Retinol: 
Bogaty wwitaminę A, szczególnie odpowiedni dla  skór dojrzałych. Działa jako przeciwutleniacz, eliminując wolne rodniki, a tym samym zapobiegając starzeniu się skóry. 
•Olej z kiełków pszenicy: 
Bogaty w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (linolowy, oleinowy i linolenowy) oraz przeciwutleniacz d-alfa-tokoferol. Wykazuje właściwości podobne do sebum i jest dobrze tolerowany przez skórę. Odpowiedni dla wrażliwych skór ze względu na jego właściwości regeneracyjne i pojędrniające.
•BIO PLACENTA EGFs: 
Te szczególne cząsteczki mają działanie przeciwzmarszczkowe, rewitalizujące, uelastyczniające, regenerujące, naprawcze, odżywcze i energetyzujące. EGF (naskórkowe czynniki wzrostu) stymulują syntezę kwasu hialuronowego, fibroblastów oraz procesy wzrostu i separacji komórek.
Transcutol: 
Wzmacniacz wnikania - technologia, która przenosi składniki aktywne do najgłębszych warstw skóry. 

SPERSONALIZOWANA PIELĘGNACJA  innowacja lne

W  domu: kosmetyk „skrojony na miarę” z niespotykaną dotąd wydajnością. 
Technologia łączenia kremu  i B-Dozy - czystego, aktywnego monofazowego koncentratu, który dodaje się do emulsji bezpośrednio przed nałożeniem na twarz. Wystarczy  kilka kropli, aby uzyskać spersonalizowany  krem, o  10-krotnie wyższym stężeniu aktywnych cząsteczek w porównaniu do tradycyjnej emulsji w postaci serum lub kremu!  11 różnych B-doz  w połączeniu z 9 kremami do twarzy daje mnogą liczbę  możliwości stworzenia nowego produktu, za każdym razem innego dla każdej aplikacji!

 

Polecamy

Manicure Pedicure
depilacja sklep
studex kolczyki