TensoFirm Revitalising Firming Face Cream - Rewitalizujący krem napinający 30ml
0.00 / 5 (0 głosów)
Cena:297.00PLN
Producent:
RHEA Cosmetics

NAPINAJĄCY KREM ODMŁADZAJĄCY

Żel/krem o podwójnym działaniu liftingującym: redukuje głębokość zmarszczek i zwiększa napięcie naskórka.

Zagęszcza i naprawia strukturę skóry.

Sposób użycia: Nakładać rano i/lub wieczorem na oczyszczą skórę.

KLUCZOWE SKŁADNIKI

•OligoPeptide 3: 
Tripeptyd, który symuluje proces biologiczny syntezy kolagenu, imitując trombospondynę, glikoproteinę, która aktywuje transformujący Czynnik Wzrostu beta (TGF Betas),  odgrywający istotną rolę w syntezie kolagenu. Pobudza produkcję kolagenu i chroni włókna, które już istnieją (hamuje metaloproteinazy macierzy MMP), w efekcie poprawia strukturę skóry, na powierzchni i w głębokich warstwach, ze znacznym zmniejszeniem zmarszczek.
•Peptide 38: 
Tripeptyd, który stymuluje tworzenie sześciu głównych składników macierzy pozakomórkowej, odpowiedzialnych za jędrność skóry: kolagen I, kolagen III, kolagen IV, fibronektynę, lamininę-5. Ta mieszanka funkcjonalnych substancji zagęszcza skórę na poziomie strukturalnym, wygładzając zmarszczki.
•Pantenol: 
Prekursor witaminy B5 (pro witaminy B5). Zasadniczo, jest stosowany w procesach i zabiegach regeneracji komórkowej skóry. Poprawia funkcję barierową skóry,  jej elastyczność, pomagając  tworzyć nowe komórki, a także zmniejszając potencjalną wrażliwośc skóry. 
Transcutol: 
Wzmacniacz wnikania - technologia, która przenosi składniki aktywne do najgłębszych warstw skóry. 

SPERSONALIZOWANA PIELĘGNACJA  innowacja lne

W  domu: kosmetyk „skrojony na miarę” z niespotykaną dotąd wydajnością. 
Technologia łączenia kremu  i B-Dozy - czystego, aktywnego monofazowego koncentratu, który dodaje się do emulsji bezpośrednio przed nałożeniem na twarz. Wystarczy  kilka kropli, aby uzyskać spersonalizowany  krem, o  10-krotnie wyższym stężeniu aktywnych cząsteczek w porównaniu do tradycyjnej emulsji w postaci serum lub kremu!  11 różnych B-doz  w połączeniu z 9 kremami do twarzy daje mnogą liczbę  możliwości stworzenia nowego produktu, za każdym razem innego dla każdej aplikacji!

 

Polecamy

Manicure Pedicure
depilacja sklep
studex kolczyki