Zestaw kamieni bazaltowych do twarzy 38szt.
0.00 / 5 (0 głosów)
Cena:805.99PLN

Terapia gorącymi i zimnymi kamieniami. Zestaw 38 sztuk kamieni bazaltowych (tzw. gorących) i marmurowych  (tzw. zimnych) ręcznie polerowanych o regularnych kształtach. Umożliwiają wykonanie pełnych programów pielęgnacyjnych twarzy manicure/pedicure.

Zestaw: 6 średnich, 14 małych, 8 między palce, 4 średnie zimne kamienie, 4 małe zimne kamienie, 2 na oczy.

Kamienie, dzięki własciwościom magazynowania i przewodzenia wysokich i niskich temperatur posiadają wszechstronny, dobroczynny wpływ na skórę, mięśnie, układ krwionośny i limfatyczny oraz układ nerwowy. Masaż ciepłymi kamieniami wpływa na rozszerzanie naczyń krwionośnych co zwiększa przepływ krwi przez mięśnie, przyspiesza dostarczanie składników odżywczych i powoduje sprawniejsze wydalanie produktów przemiany materii. Likwiduje wszelkie napięcia i bóle - podgrzewane kamienie inicjują Przywspólczulny System Nerwowy, który spowalnia tempo pracy serca, relaksuje, rozpraszając wszelkie fizyczne, emocjonalne i psychologiczne blokady. Praca na 7 głównych czakrach (odpowiadają 7 głównym gruczołom dokrewnym) równoważy i usprawnia przepływ energii, likwidująć przyczyny niektórych dolegliwości.

Przy pomocy kamieni i masażu klienci zabierani są w niesamowitą podróż. Odkrywają wymiary i doznania jakich nie byli wcześniej świadomi.

Przy zakupie zestawu: podgrzewacz & kamienie GRATIS! szkolenie, olej do masażu, rękawice HOT ROCKS, plakat, mailingi.

 

 

 

Polecamy

Manicure Pedicure
depilacja sklep
studex kolczyki