Acrylic Gel Light Pink 15g
0.00 / 5 (0 głosów)
Cena:70.00PLN
Producent:

Acrylicgel to idealny produkt do modelowania i przedłużania paznokci. Dzięki swojej konsystencji nie spływa z płytki paznokcia tylko pozostaje na swoim miejscu.
Co odróżnia Acrylicgel od żelu i akrylu? 

Zapach! Jest bezwonny! Siła! Znacznie silniejszy niż tradycyjne żele oraz bardziej elastyczny niż akryl. Czas pracy! Nie twardnieje tak szybko jak akryl, dzięki czemu można długo nim pracować i dowolnie go modelować, a dopiero później utwardzać w lampie UV/LED co znacznie poprawia komfort pracy. Ponadto, aplikacja jest niezwykle prosta , gdyż Acrylicgel został zamknięty w eleganckim słoiczku, dzięki czemu możemy wyjąć odpowiednią ilość produktu.

KOLOR: LIGHT PINK (jasny róż)
Acrylicgel dostępny jest aż w 5 kolorach i 2 gramaturach

STOSOWANIE:
Przy pomocy metalowego dłutka należy nabrać AcrylicGel System, a następnie nałożyć na paznokieć który wcześniej został odpowiednio opracowany i odtłuszczony No Acid Primer. Jego konsystencja jest zbyt gęsta aby nabrać go przy pomocy pędzla.

Dzięki Cleanerowi, który jest inicjatorem AcrylicGel System, staje się bardziej plastyczny podczas aplikacji.
Następnie podkładamy formę, moczymy pędzel do żelu w rozm. 6 lub akrylu w rozm. 8 w Inicjatorze i delikatnie rozprowadzamy naniesioną "kulkę" produktu. Pod wpływem Cleanera produkt nabiera plastyczności i pracuje pod pędzlem niczym akryl. W momencie kiedy AcrylicGel System stanie się plastyczny, ugniatamy go w kierunku dystalnym. 
Po pełnym rozprowadzeniu go na paznokciu, jego powierzchnia powinna być bardzo gładka, nie powinno być widać na niej żadnych nierówności. 
Utwardzamy 60 sec. w lampie Dual Led/Led.
Po utwardzeniu należy zdjąć warstwę dyspersyjną.
Produkt po utwardzeniu jest bardzo twardy, jednak pod pilnikiem sprawia wrażenie miękkiego a pył nie unosi się do góry. 
 
 

Polecamy

Manicure Pedicure
depilacja sklep
studex kolczyki